Kim jesteśmy?

W naszej klinice stomatologicznej w Pruszkowie zawsze skupiamy się na pacjencie i jego potrzebach. Najważniejsze jest dla nas Państwa zdrowie i zadowolenie. Do swojej pracy podchodzimy rzetelnie i z pasją.

Najwyższą wagę przykładamy do prawidłowego, bezpiecznego i bezbolesnego leczenia - ale to nie wszystko. Tworząc naszą klinikę stomatologiczną na Kraszewskiego myśleliśmy nie tylko o kompleksowej opiece stomatologicznej, ale też o tym, żeby zapewnić Państwu przyjazne, miłe pełne dobrej energii miejsce, w którym można bez stresu spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu. Dbamy o Państwa uśmiech, ale chcemy też, żeby przychodzili do nas Państwo z uśmiechem!

 

Nasz zespół tworzy kilku lekarzy stomatologów o uzupełniających się specjalizacjach. Mamy za sobą nie tylko studia na uczelniach medycznych, ale również dodatkowe kursy i szkolenia. Stale rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności.

Serdecznie zapraszamy i przedstawiamy nasz zespół. Poznajmy się!

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×