=

lek.dent. Marta Błaszczyk - Owczarek

Właścicielka i założycielka gabinetu M-Dental Clinic w Pruszkowie. Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę jako lekarz dentysta traktuje jako życiową pasję.

Uczestniczyła wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, nowoczesnej endodoncji mikroskopowej i protetyki. Tymi zagadnieniami zajmuje się w swojej codziennej praktyce.

Wykonuje zaawansowane i wysoko estetyczne prace protetyczne, protetyczno-implantologiczne, leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także odbudowy estetyczne zębów z zakresu stomatologii estetycznej. Z jej pomocą pacjenci mogą też skorzystać z wyjątkowej usługi, czyli Projektowania uśmiechu (link do podstrony).

Uśmiech i zadowolenie pacjentów z pięknie wykonanej pracy są dla niej najlepszą nagrodą, dużą satysfakcją i przede wszystkim mobilizacją do stawiania sobie poprzeczki jeszcze wyżej.

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×