Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta u stomatologa może być stresująca. Na szczęście z nami nie ma się czego obawiać!

Dbamy o to, żeby nasi pacjenci czuli się jak najlepiej, również w trakcie pierwszej wizyty. Nasi stomatolodzy w Pruszkowie na Kraszewskiego starają się wszystko jak najdokładniej wyjaśnić i odpowiedzieć na każde pytanie. Pierwsza wizyta u naszego stomatologa w Pruszkowie zaczyna się od wypełnienia ankiety. Prosimy naszych pacjentów o podanie danych i informacje o chorobach oraz przyjmowanych lekach.

Dlaczego potrzebujemy Państwa danych, w tym numeru PESEL? Ten obowiązek nakładają na nas przepisy regulujące zasady świadczenia usług medycznych. Przekazane informacje są wykorzystywane wyłącznie w celu zapewnienia kompleksowej, skutecznej opieki lekarskiej. Wszystkie Państwa dane są u nas bezpieczne i przetwarzane zgodnie z zasadami RODO.

Pierwsza wizyta w u naszego stomatologa w Pruszkowie

Jak przygotować się do pierwszej wizyty? Jakie dokumenty zabrać? Czy wykonać wcześniej jakieś badania? Na pierwszą wizytę u naszych stomatologów w Pruszkowie przede wszystkim należy zabrać swój dowód tożsamości. Jeśli chodzi o wyniki badań, dla dentysty przydatne będą np. pantomogram czy zdjęcie zgryzu. Jeśli dysponujemy dotychczasową historią leczenia, również warto ją udostępnić. Taka dokumentacja jest pomocna, ale nie musimy się martwić, jeśli jej nie mamy – w trakcie pierwszej wizyty lekarz ewentualnie zleci dodatkowe badania.

Główna część pierwszej wizyty to przegląd stomatologiczny. Lekarz stomatolog oceni także ogólny stan jamy ustnej. W naszej klinice razem z pacjentem omawiamy jego potrzeby i ustalamy plan leczenia, obejmującego różnego rodzaju zabiegi, tak by kompleksowo zadbać o piękny i zdrowy uśmiech.

O jakie choroby i inne kwestie związane ze zdrowiem może zapytać stomatolog w trakcie pierwszej wizyty? Są wśród nich m.in.:

  • nadciśnienie
  • choroby serca
  • choroby tarczycy
  • cukrzyca
  • przebyte zabiegi chirurgiczne
  • uczulenia
  • ciąża i karmienie piersią

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×