=

Projektowanie uśmiechu

Projektowanie uśmiechu wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie, które pozwala zajrzeć w przyszłość.

Projektowanie uśmiechu to nowoczesna technika wykorzystująca modelowanie i wizualizację efektów zaplanowanych zabiegów stomatologicznych. Jeśli pacjent marzy o pięknym uśmiechu, w naszej klinice stomatologicznej w Pruszkowie proponujemy mu odpowiednio dobrane działania.

W zależności od tego, czego potrzebuje pacjent, sięgamy po różne techniki - od wybielania zębów, przez korektę zgryzu czy kształtu pojedynczych zębów, wymianę wypełnień po uzupełnianie braków. Projektowanie uśmiechu pozwala zobaczyć efekty leczenia przed jego rozpoczęciem i wprowadzać zmiany na etapie planowania.

projektowanie uśmiechu pruszków↑   Nasi dentyści na Kraszewskiego mają różne specjalizacje, ale każdy zajmuje się podstawowymi zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej.

Etapy projektowanie nowego uśmiechu

W trakcie pracy z dentystą, krok po kroku tworzona jest wizualizacja nowego uśmiechu.

Jak wygląda cyfrowe Projektowanie uśmiechu? Nasi dentyści w Pruszkowie wykonują zdjęcia twarzy, zębów i uśmiechu pacjenta. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad, żeby określić oczekiwania naszego pacjenta.

Wszystkie dane przetwarzane są przez program, który tworzy kilka indywidualnych modeli. Można zobaczyć, jak zmieni się wygląd zębów, uśmiechu i całej twarzy. Pacjentowi nie grozi rozczarowanie - program tworzy bardzo wiarygodne wizualizacje. Mając takie narzędzie, łatwo przedyskutować z naszym stomatologiem swoje potrzeby, omówić oczekiwania i ewentualnie wprowadzić zmiany do planu leczenia. W ostatnim etapie przed rozpoczęciem leczenia powstaje protetyczny model uśmiechu.

cyfrowe projektowanie uśmiechu Pruszków

Usługa Projektowania uśmiechu uwzględnia również takie informacje, jak przewidywany czas leczenia oraz jego orientacyjne koszty.

Zrobienie zdjęć i wywiad z pacjentem zajmują mniej więcej pół godziny. Program potrzebuje zaledwie kilku minut, żeby zamienić wszystkie dane w wizualizacje, więc efekt można zobaczyć od razu, na jednej wizycie.

Samo przeprowadzenie zabiegów i dojście do końcowego efektu zajmuje oczywiście znacznie więcej czasu. W pełnym procesie prawdopodobnie weźmie udział więcej niż jeden specjalista, jeśli zakres działań będzie obejmował także korektę zgryzu czy zabiegi protetyczne. Najwięcej czasu zajmie leczenie ortodontyczne, wymagające stopniowej zmiany ustawienia zębów w łuku zębowym.

W ramach Projektowania uśmiechu, dzięki rozłożeniu zabiegów w czasie, można też optymalnie zaplanować swój budżet.

  • przymierzanie nakładek
    przymierzanie nakładek
nakladki ortodontyczne

niewidoczne nakładki ortodontyczne

Przezroczyste nakładki na zęby to przepis nie tylko na piękny uśmiech, ale dobre samopoczucie w trakcie całego leczenia.

Działają jak tradycyjny aparat ortodontyczny, ale są niemal niewidoczne. Łatwo je założyć i zdjąć. Ich noszenie nie wymaga przestrzegania specjalnej diety. W naszej klinice na Kraszewskiego stomatolog oceni, czy w danym przypadku przezroczyste nakładki będą odpowiednim, skutecznym rozwiązaniem i opracuje plan leczenia.

+48 889 805 414

 
×