Protetyka

Protetyka jest sposobem na odtworzenie pełnego, prawidłowego zgryzu. Pomagamy odzyskać piękny uśmiech!

Protetyka, która jest elementem naszej oferty stomatologii w Pruszkowie, przywraca dobry wygląd, ale ma też wpływ na inne kwestie – w tym przede wszystkim na łatwość gryzienia. Brak zębów może powodować także problemy z wymową i zmieniać kształt twarzy. Zakres zabiegów protetycznych jest szeroki, od niewielkich estetycznych korekt po protezy i implanty. Zakres zabiegów w ramach oferowanej przez nas stomatologii w Pruszkowie pozwala wykonać dowolne typy protez, od częściowych po całkowite. Możemy też zaoferować protezę szkieletową lub elastyczną. Wygodnym i poprawiającym jakość życia rozwiązaniem jest oparcie koron i mostów na implantach zębów.

protetyka

Leczenie protetyczne

Lekarze w naszej klinice stomatologicznej dopasowują konkretne rozwiązania do potrzeb pacjenta.

Przed rozpoczęciem leczenia protetycznego u naszego dentysty w Pruszkowie, przedstawiamy możliwe opcje, plan leczenia i jego orientacyjne koszty, odpowiadamy na pytania i wątpliwości.

Protetyka pozwala poradzić sobie również z mniejszymi lub większymi niedoskonałościami wyglądu pojedynczych zębów.

  • Do zmiany koloru i kształtu zęba doskonale nadają się licówki;
  • Oferujemy również uzupełnienia z pomocą masy kompozytowej, które wymagają minimalnej ingerencji w tkankę zęba. Celowość i skuteczność ich zastosowania musi ocenić lekarz stomatolog;
  • Po leczeniu kanałowym lub gdy uszkodzona lub odbarwiona jest większa część zęba, niezbędne będą korony - w naszym gabinecie możemy wykonywać korony porcelanowe, kompozytowe, pełnoceramiczne i cyrkonowe.

Co robić, gdy zepsuje się proteza albo gdy ukruszy się lub złamie ząb? W naszej klinice stomatologicznej na Kraszewskiego służmy pomocą również w nagłych przypadkach. Naprawiamy protezy i uzupełniamy masą kompozytową ukruszone zęby. Zabiegi protetyczne to element kompleksowego leczenia. Przed rozpoczęciem leczenia zęby i dziąsła muszą być zdrowe.

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×