Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca to jedna ze specjalizacji naszej kliniki w Pruszkowie!

Stomatologia dziecięca wymaga od lekarza nie tylko umiejętności, ale również odpowiedniego podejścia. Dbamy o to, żeby u naszych dentystów w Pruszkowie na Kraszewskiego maluchy czuły się bezpiecznie i swobodnie. Umiemy rozmawiać z małymi pacjentami i znamy sposoby na ich dobre samopoczucie. Zapewniamy bezbolesne i bezstresowe leczenie!

Stomatologia dziecięca zajmuje się leczeniem zębów mlecznych i stałych niedojrzałych, dba także o rozwój prawidłowego zgryzu. W naszej klinice stomatologicznej na Kraszewskiego pomagamy również w wypracowaniu właściwych nawyków u dzieci. Do pierwszej wizyty u naszego dentysty w Pruszkowie zachęcamy wtedy, gdy dziecko zaczyna ząbkować. Jeśli nie dzieje się nic niepokojącego, kolejną wizytę można zaplanować kiedy maluch ma dwa, trzy lata.

stomatologia dziecięca

Stomatologia dla najmłodszych

Zadbanie o zęby od pierwszych lat życia zapewnia zdrowie i piękny uśmiech w dorosłym życiu.

Zapraszamy najmłodszych na wizyty adaptacyjne. Maluch może zobaczyć, jak wygląda gabinet, poznaje lekarza. Dbamy o to, żeby atmosfera była miła, a dziecko czuło się pewnie. Na takiej wizycie nie wykonujemy inwazyjnych zabiegów, ale możemy np. przeprowadzić fluoryzację czy lakowanie zębów.

Małym pacjentom oferujemy zabiegi w znieczuleniu. Przykładamy wagę do tego, żeby dziecko wiedziało, co się dzieje i żeby się nie bało. Staramy się również, żeby wizyty trwały jak najkrócej.

  • Uczymy dobrych nawyków
  • Zapewniamy bezbolesne leczenie
  • Mamy dobre podejście do dzieci!

Maluch przewrócił się, złamał lub ukruszył ząb? W takich sytuacjach nasz dentysta w Pruszkowie przyjmuje dzieci najszybciej jak to jest możliwe. Stomatologia dziecięca to również leczenie ortodontyczne. U małych pacjentów efekty są widoczne szybciej niż u dorosłych, więc to właściwy moment na zadbanie o piękny uśmiech na przyszłość.

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×