Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna sięga po różne środki i zabiegi, od wybielania zębów po wstawianie implantów.

Stomatologia estetyczna to dziedzina łącząca różne specjalizacje. W naszej klinice stomatologicznej w Pruszkowie omawiamy z pacjentem jego potrzeby i oczekiwania, oceniamy stan zębów i zgryz, a następnie proponujemy najlepsze rozwiązania. Czego się spodziewać po stomatologii estetycznej? Drobne przebarwienia można usunąć już nawet w trakcie zabiegu oczyszczania zębów z kamienia nazębnego i polerowania. Bardziej widoczną zmianę kształtu i koloru można też osiągnąć stosując nakłady (uzupełnienia startych lub ułamanych zębów), licówki i korony.

Stosując licówki, można osiągnąć wyraźną i szybką poprawę wyglądu zębów. To rozwiązanie wymaga zeszlifowania powierzchni zęba, na którym jest umieszczana licówka i jest procedurą nieodwracalną. W naszym gabinecie w Pruszkowie oferujemy licówki pełnoceramiczne i e-max.

stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech od dentysty

Możliwości stomatologii estetycznej rosną, a wygląd zębów można poprawiać z użyciem nowych i bezpiecznych metod.

Jednym z podstawowych narzędzi stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. Nasi dentyści na Kraszewskiego mogą je przeprowadzić używając lampy po nałożeniu na zęby specjalnego preparatu. Ta metoda daje szybkie i widoczne efekty. Kolejną, tańszą opcją jest wybielanie nakładkowe, z użyciem przygotowanych przez lekarza stomatologa nakładek. Wstępem do zabiegów wybielania jest zawsze usunięcie kamienia nazębnego i osadu. W ramach stomatologii estetycznej, lekarz w naszej klinice stomatologicznej w Pruszkowie może także zaproponować likwidację diastemy, czyli przerwy pomiędzy przednimi zębami.

Oferujemy również:

  • Niewidoczne nakładki ortodontyczne ClearCorrect
  • Projektowanie uśmiechu

Pacjentom, którzy chcą zadbać kompleksowo o swój uśmiech, proponujemy wyjątkową, nowoczesną usługę Projektowania uśmiechu, która pozwoli dokładnie zaplanować wszystkie zabiegi i w dodatku zobaczyć końcowy efekt.

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×