Wybielanie zębów Pruszków

Wybielanie zębów lampą Beyond

Lśniące, równe i białe zęby sprawiają, że nasz uśmiech rozświetla twarz, wygładza rysy, podkreśla blask oczu. Białe zęby zwracają uwagę, nastawiają pozytywnie do właściciela pięknego uśmiechu, tworzą przekaz sugerujący mnóstwo pozytywnej energii. Wybielanie zębów to część oferty kliniki stomatologicznej zlokalizowanej w Pruszkowie. Stosujemy kilka metod wybielania szkliwa zębów, najczęściej za pomocą specjalnej lampy Beyond oraz preparatu nakładanego na zęby. Te dwa narzędzia dają szybki i widoczny efekt w bardzo krótkim czasie i w trakcie jednorazowej wizyty. Nieco więcej czasu wymaga nakładkowe wybielanie zębów, wymagające wcześniejszego przygotowania specjalnych nakładek stomatologicznych. Do nakładek wprowadza się żel wybielający, a Pacjent po zabiegu w klinice kontynuuje go już samodzielnie w domu, utrwalając tym samym efekt.

Przygotowanie do zabiegu wybielania zębów

Ważnym elementem procesu wybielania zębów jest samo przygotowanie do zabiegu, które zawiera czynności pielęgnacyjne i higienizujące. Zęby przede wszystkim należy wcześniej wyleczyć, zaplombować ubytki, jeżeli jest taka potrzeba, wypełnić wszelki braki. Potem z zębów usuwa się kamień nazębny, co już na tym etapie sprawia, że uzębienie wydaje się bielsze, zęby czystsze i bardziej świetliste. Po zakończeniu zabiegu wybielania zębów Pacjent może przez jakiś czas odczuwać dyskomfort, w pierwszych dniach należy również pamiętać, by nie spożywać intensywnie koloryzujących produktów. Ważne jest również, by po zabiegu pielęgnować uzębienie systematycznie i precyzyjnie stosując:

  • dobre pasty do zębów,
  • profesjonalne szczotki,
  • nici do zębów,
  • płyny do płukania ust.

Marzysz o pięknym, zdrowym i lśniącym uśmiechu? Zapraszamy na wybielanie zębów do kliniki m-Dental Clinic w Pruszkowie! Oferujemy kompleksowe usługi w przyjaznej atmosferze!

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×