Piaskowanie Pruszków

Jedną z podstawowych usług z zakresu stomatologii zachowawczej, jaką oferujemy Pacjentom naszej kliniki jest piaskowanie. To skuteczny zabieg, który pozwala dokładnie oczyścić zęby, usunąć wszelkie przebarwienia, kamień nazębny gromadzący się wokół szyjek zębowych oraz nieestetyczne naloty, jest też konieczny do dalszego wybielania zbębów. Piaskowanie to też rozwiązanie stosowane, aby przywrócić zębom ich naturalny kolor i pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust. Zabieg piaskowania powinien być powtarzany co roku - jeśli szukasz doświadczonych specjalistów od piaskowania zębów, zapraszamy do m-Dental Clinic na ul. Kraszewskiego 40 w Pruszkowie. Nasi lekarze stomatolodzy chętnie zajmą się pielęgnacją Twojego uśmiechu i w razie potrzeb wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania.

Sposób na piękny i zdrowy uśmiech? Piaskowanie i scaling zębów!

Na czym polega piaskowanie zębów? To podstawowy zabieg stomatologiczny zaliczany do zabiegów higienizacyjnych. Do jego wykonania niezbędny jest specjalistyczny sprzęt, czyli piaskarka, która wypełniona wodą, substancjami chemicznymi (zwykle jest to wodorowęglan sodu) o działaniu czyszczącym oraz pęcherzykami powietrza powoduje skuteczne usuwanie płytki nazębnej, osadów, przebarwień i kamienia nazębnego. Cały proces przebiega pod odpowiednim ciśnieniem.

Zalecenia i przeciwskazania

Piaskowanie polecane jest szczególnie osobom pijącym duże ilości kawy, herbaty i kolorowych napojów, noszącym aparat ortodontyczny, palącym papierosy, a także osobom, które wybielają zęby. Przeciwskazaniem do wykonania zabiegu są stany zapalne jamy ustnej, choroby dziąseł i zębów, zaburzenia czynności płuc oraz wrzody wątroby lub żołądka. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat piaskowania lub innych zabiegów stomatologicznych wykonywanych w klinice m-Dental Clinic w Pruszkowie, nie wahaj się z nami skontaktować!

masz pytania?

Nasi lekarze stomatolodzy chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą uporać się z wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Was!

22 759 93 47, 889 805 414

ul. Kraszewskiego 40, 05-800 Pruszków
Pracujemy: Pon. - Pt.: 900 - 1800

×